Twitter Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Noah Glass, Jack Dorsey, Evan Williams ve Biz Stone tarafından 21 Mart 2006 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde kurulan Twitter; günümüzde en çok kullanılan ve en çok kayıtlı kullanıcı sayısına sahip sosyal medya ağlarından birisidir. Bu içeriğimizde ise sizlere Twitter çağrı merkezi telefon numarası ve Twitter destek ekibine ulaşabileceğiniz diğer tüm Twitter iletişim bilgileri detayları ile birlikte yer almaktadır.

Twitter’da kullanıcılar sadece 280 karakter kullanarak herhangi bir konu hakkında görüşlerini, açıklamalarını yapabilmektedir. Sadece metin paylaşımı ile kalmadan kullanıcılar fotoğraf, video ve hareketli görseller paylaşabilmektedir. Twitter kurulduğundan bu yana hızlı bir şekilde büyüme göstermiştir. Günümüzde ise neredeyse gündemi belirleyen başlıklar Twitter’dan çıkmaktadır. Twitter üzerinde kullanıcılar bir konu başlığı yaratmak adına hashtag adı verilen etiketler oluşturmaktadır. Bu konunun gündem olmasını isteyen kişiler ise bu hashtag’i kullanarak tweetler atmaktadır.

Twitter üzerinden kullanıcıların yayınladıkları her iletiye ‘Tweet’ adı verilir. Kullanımın oldukça kolay olduğu ve insanların aktif bir şekilde kullanıp gündemin son dakikalarını kolayca takip edebileceğiniz Twitter platformu 1 milyarı aşkın kayıtlı kullanıcı sayısı ile faaliyet göstermektedir. Bu kayıtlı kullanıcıların ise 300 milyona aşkını ise aktif olarak Twitter kullanıcısıdır.

Twitter üzerindeki fonskiyonlar ve ne işe yaradıkları şu şekilde açıklanabilir; Trend topic: ülke çapında ve dünya çapında iki ayrı trend topic listesi bulunur, bu listede 10 konu başlığı yer alır. Bu başlıklar en popüler başlıklar olarak öne çıkmaktadır. Retweet: Bir kullanıcı farklı bir Twitter kullanıcısının atmış olduğu Tweet’i kendi profilinde de yayınlamak için Retweet edebilmektedir. Direct Message: Bu özellik, her sosyal ağ platformunda olduğu gibi anlık mesajlaşma uygulamasıdır. DM yolu ile kullanıcılar diledikleri kişiler ile iletişime geçebilmektedirler.

Zaman zaman Twitter kullanıcıları bir takım sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu sorunların hızlı bir şekilde çözümlenmesini sağlayabilmek adına Twitter 444 lü iletişim telefon numarası gibi bir irtibat numarasını aramaktadırlar. Ancak böyle bir numara mevcut değildir.

Twitter Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Maalesef ki Twitter çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Twitter Yardım Merkezi üzerinde bulunan yardım başlıkları sayesinde sorununuz ile ilgili detaylı bilgi alarak çözüm yolunu öğrenebilirsiniz. Unutmayın Twitter yardım merkezi tamamen İngilizce dili ile hizmet vermektedir.

Twitter Yardım Merkezi

https://help.twitter.com/en

Twitter ile iletişime geçmenin bir diğer yolu ise Twitter canlı destek tarzı olan Twitter iletişim formudur. Doğru adımlarla ilerledikten sonra sorununuz hakkında en doğru ve en detaylı bilgileri paylaşarak Twitter ekibinden yardım talep edebilirsiniz.

Twitter İletişim Formu (Twitter Canlı Destek)

https://help.twitter.com/en/contact-us

Ayrıca Twitter destek ekibine Tweet atarak da soru ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Twitter Destek Ekibi

@TwitterSupport

Aşağıda yer alan yorum bölümü üzerinden de Twitter ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları ve sormak istediğiniz soruları bize iletebilirsiniz. Uzmanlarımız en geç 24 saat içerisinde talebinize yanıt vereceklerdir.

Kaynak: https://musterihizmetleritelefonu.com/twitter-musteri-hizmetleri-iletisim-telefon-numarasi/